Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-2020U

CANON DR-2020U

Canon DR-2020U'nun hızlı ve kolay tarama ve esnek kağıt kullanma yetenekleri ile ofisinizdeki belge yönetimini geliştirin, iş maliyetlerini ...

Özellikler
Dakikada tekyüz 20 sayfa, çiftyüz 40 görüntü tarama hızı
Yüksek görüntü kalitesi
ADF, düz yatak ve benzersiz kartvizit besleyicisi
CaptureOnTouch yazılımı ile hızlı ve kolay tarama
Beraberinde gelen güçlü yazılım uygulamaları


Ayrıntılı Bilgi
Kullanımı kolay DR-2020U, küçük ve ev ofis kullanıcıları için yüksek hızlı çift taraflı tarama işlemlerini özelliklerden ve kaliteden ödün vermeden sunar. Çekici, gösterişli siyah tasarımı ile DR-2020U büyük yığınlarla faturalar veya raporlardan kitaplara, hassas arşiv kayıtları ve müşteri kartvizitlerine kadar geniş bir belge yelpazesini kolaylıkla işleyebilen üç esnek belge besleme seçeneği ile gelir.

Yüksek hızda tarama
Belgeleriniz siyah beyaz veya renkli olsun, ikisini de aynı hızla tarayabilen yüksek hızlı çift taraflı tarama ile verimliliği artırın. DR-2020U otomatik belge besleyicisi kullanıldığında tekyüz dakikada 20 sayfaya kadar veya çiftyüz dakikada 40 görüntüye kadar (200 dpi) tarayabilir.

Yüksek görüntü kalitesi
Zımba Deliği Kaldırma, Otomatik Boyut Algılama, Eğrilik Düzeltme ve Gelişmiş Metin Geliştirme gibi özellikler ile gelişmiş görüntü özellikleri yüksek kaliteli sonuçlar verir ve daha hızlı işlem yapabilmek için daha küçük dosya boyutları ile kristal berraklığında görüntüler sürekli olarak oluşturulur. Canon'un en yeni 600 dpi görüntü algılama teknolojisi ve 3 Boyutlu Renk Düzeltme işlemleri sayesinde renkli raporlar ve fotoğraflar benzersiz hassaslık kalitesi ile mükemmel şekilde yakalanır.

Esnek tarama seçenekleri
En fazla esnekliğe ulaşabilmek için kullanıcılar 50 adede kadar dokümanları otomatik belge besleyiciye koyabilirler veya düz yatak tarayıcıyı kullanarak tarayabilirler. Buna ek olarak bir yerleşik kartvizit okuyucu iletişim bilgilerinin hızlı bir şekilde, 15 adete kadar kartvizit taşıyabilir.

Kolay tek dokunuşta kullanım
Tarama işlemlerine yabancı olanlar bile DR-2020U'nun çok hızlı ve kullanımı kolay olduğunu görecek. E-postaya tarama, klasörlere tarama ve yazıcıya tarama gibi sık kullanılan tarama işlerinin hızlı ve verimli bir şekilde, "tek dokunuşta" gerçekleştirilebilmesi için kontrol paneli üzerinde 3 resimli düğme bulunmaktadır. Canon'un CaptureOnTouch yazılımı tarama işlemlerini basitleştirir, hataları azaltır ve değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Güçlü uygulamalar
DR-2020U ile ayrıntılı ve çok yönlü yazılım paketi verimli ve etkili belge yakalama, düzenleme, dosyalama ve yönetim sağlayan araçlar ile gelir. Artık kullanıcılar görüntü dosyalarını, tarayıcı ile gelen PaperPort yazılımını kullanarak doğrudan Microsoft SharePoint veya diğer uygulamalara gönderebilir. Verilen diğer faydalı yazılımlar şunlardır: Canon CapturePerfect 3.0, BizCard, Nuance OmniPage ve eCopy PDF Pro Office.

Tasarruf ettiren enerji verimliliği
DR-2020U Energy Star uyumludur ve ayrıca bağlı olduğu bilgisayar üzerinden açılıp kapatılabilir.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR