Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-2580C

CANON DR-2580C

Akıllı ve şık, son derecede kompakt Canon DR-2580C Doküman Tarayıcı, canlı, hızlı renkli ve gri tonlamalı tarama, çift taraflı tarama, e-pos...


Özellikler
Son derece az yer kaplar
Yüksek tarama hızları – 25 sayfa/dakika (A4, yatay, siyah beyaz, 200 dpi)
Gri tonlamalı ve renkli tarama
Müthiş görüntü kalitesi – 600 dpi
Açık renkli metin taramak için kontrast işlevi
CapturePerfect ve eCopy PDF Pro Office dahildir

Tarz sahibi, kompakt tercih
Şık DR-2580C masanıza, rafınıza veya gişe üstüne sığar, böylece hızlı ve net bir taramaya ihtiyacınız olana kadar onu neredeyse hiç fark etmezsiniz. Küçük bir alanda hızlı belge yakalamanın gerekli olduğu yoğun şirketler için idealdir.

Her belge türünü tarama
Kullanışlı A4 tarama yalnızca başlangıçtır. Yenilikçi düz kağıt yoluyla, DR-2580C küçük plastik kartların, kalın ve ince kağıtların ve form türlerinin çoğunun üstesinden gelir. Demonte edilebilir bir düz yatak seçeneğinin eklenmesi, ciltli kitaplar, raporlar ve dergilerden doğrudan tarama esnekliği kazandırır.

Daha fazlasını, daha hızlı tarama
Piyasadaki en yüksek tarama hızlarından biri olan 25 sayfa/dakika (A4 yatay, tek taraflı, siyah beyaz, 200 dpi) ile, DR-2580C hızlı ve verimli çalışmanızı sağlar. Aynı hızda tek taraflı ve çift taraflı tarama sunarak hızlı, yüksek kaliteli taramaları ihtiyacınız olduğu anda almanızı sağlar.

Müthiş görüntü kalitesi
DR-2580C siyah beyaz, 24 bit renkli, gri tonlamalı ve çift taraflı tarama sağlar; grafiklerden, fotoğraflardan veya en açık renkli metinlerden bile net, berrak ve ayrıntılı görüntüler oluşturur. Yüksek çözünürlük (600 dpi'ye kadar), otomatik gölgeleme ve kırmızı, yeşil veya maviyi otomatik olarak kaldıran Renk Filtreleme gibi özelliklerle denetim parmaklarınızın ucundadır.

Esnek tarama seçenekleri
Gelişmiş metin algılama modunu kullanarak açık renkli metinleri, imzaları, kurşun kalem işaretlerini ve notları sorunsuz biçimde tarayın. DR-2580C ayrıca lekeli işaretleri ortadan kaldırarak her zaman temiz, profesyonel taramalar almanızı sağlayan bir “delik kaldırma” işlevine sahiptir.

Kolay ve verimli belge yönetimi
DR-2580C, görüntü kalitesini optimize etmenize yardımcı olan, görüntüleri istediğiniz şekilde görüntülemenizi sağlayan ve size daha hızlı, daha verimli taramalar için tam denetim veren CapturePerfect yazılımıyla birlikte gelir. eCopy PDF Pro Office eklentisi, işletmenizde PDF dosyalarını oluşturma, dönüştürme ve düzenleme kabiliyetinizi artırır. Basit, tek bir dokunuşla belgelerinizi doğrudan e-posta yazılımınıza tarayabilirsiniz. Bu esneklik size kullanışlı, verimli belge yönetimi için gerekli denetimini verir.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR