Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-4010C

CANON DR-4010C

Çeşitli yeni teknolojileri kullanan kompakt ve güvenilir Canon DR-4010C Doküman Tarayıcı sınıfının lideri renkli tarama hızlarında müthiş gö...


Özellikler
Kompakt masaüstü tarama
Yüksek 42 sayfa/dakika hızında renkli tarama
Yüksek görüntü kalitesi
Yığında karışık belgeler için otomatik renk algılama
Gelişmiş Metin Algılama 2
Canon’un CapturePerfect yazılımını içerir

Ayrıntılı Bilgi
DR-4010C boyut olarak küçük ancak performans olarak büyük, yeni nesil bir departman tarayıcısıdır. Çeşitli yeni teknolojileri kullanarak müthiş görüntü kalitesi ile sınıf lideri renkli tarama hızları sunar ve güvenilir performans ile kullanım kolaylığına kompakt bir pakette ihtiyacı olan bireyler ve departmanlar için idealdir.

Kompakt, yüksek hızda tarama
Yalnızca 318 mm x 278 mm x 187 mm boyutlarındaki DR-4010C sadece inanılmaz derecede kompakt bir departman tarayıcısı değil, aynı zamanda sınıfının en küçüklerinden biridir. 3 hatlı CMOS sensörü sayesinde, DR-4010C tüm tarama ihtiyaçlarınızı aynı yüksek hızlarda temin eder. Renkli, siyah beyaz ve gri tonlamalı görüntüler yüksek 42 görüntü/dakika hızında ve çift taraflı moduyla 84 görüntü/dakika hızında taranır. Hangi sayfaların renkli ve hangilerinin siyah beyaz olduğunu algılayıp onları buna göre tarayan otomatik renk algılama işlevi de kullanılmaktadır. Böylece her ikisinden oluşan belgeler, ilk önce sayfaların ayırmasına gerek kalmadan tek bir yığın halinde taranabilir.

Müthiş görüntü kalitesi
DR-4010C yeni bir gölgeleme mekanizmasına sahiptir; bu, bazı sistemlerden farklı olarak kağıt tozunun gölgeleme plakasına kazara yapışmamasını sağlar. Böylece görüntülerde istenmeyen siyah çizgiler çıkmaz ve kaliteyi korumak için gölgeleme plakasının periyodik temizlenmesi gerekmez. 3 hatlı CMOS sensörü ayrıca renk lekesi bulunmayan birebir görüntülerin oluşmasını sağlar.

Kullanımı kolay
Ekran üzerindeki tarama paneli ve kolayca seçilebilen iş düğmeleri tüm tarama işlerini kolaylaştırır. DR-4010C'de ayrıca 1000mm uzunluğa kadar belgeleri taramanızı sağlayan kullanışlı bir düzenek bulunur. İki kağıt yolu (düz veya U dönüşü) maksimum tarama esnekliği sağlar. Düz kağıt yolu ve ikincil bir belge çıkarma tepsisi kullanılması, 546g/m2'ye kadar ortamların, örneğin plastik kartların, taranabilmesini sağlar.

Ekstra güç
Bir çok kolayca seçilebilen mod, Canon'un gelişmiş metin algılama yeteneklerini kullanarak okunması zor belgelerden alınan taramaların okunaklılığını geliştirmenizi sağlar. Desenli arkaplanlara, açık arkaplan üzerinde açık metne ve yarı ton arkaplanlara sahip belgelerin hepsi yakalanabilir ve iyileştirilebilir. Benzer şekilde, ince kağıtlar taranırken renk akmasını engellemek için bir işlev seçilebilir.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR