Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-5010C

CANON DR-5010C

Çok yönlü, güvenilir, akıllı. Renkli, gri tonlamalı ve siyah beyaz yüksek hızlı, yüksek kaliteli taramayla, Canon DR-5010C Doküman Tarayıcı ...


Özellikler
Siyah beyaz, gri tonlamalı ve renkli için yüksek tarama hızları
50 sayfa/dakika tek taraflı ve 100 sayfa/dakika çift taraflı (A4, 200dpi)
Çift besleme engelleyici dedektörler
Yüksek kaliteli görüntüler – 600 dpi
CapturePerfect ve Adobe® Acrobat® Standard
İsteğe bağlı, Damgalayıcı ( Ön veya Arka yüze baskı)

Çok yüksek hızlı taramalar
Siyah beyaz, gri tonlamalı ve renkli için aynı yüksek hızda tarama ile, üretkenlik artacaktır. Canon'un gelişmiş yeni nesil 3 hatlı CMOS sensörü renkli tarama hızı arttırılmıştır. Veriler elektronik olarak şirket ağına veya e-posta gönderilebilir, böylece zamandan tasarruf sağlayıp maliyeti düşürebilirsiniz. Belge yığınları otomatik e-posta dağıtımı için bile hızlı ve basit tek bir işlemle hemen taranabilir.

Çok yönlü ve esnek
DR-5010C geniş A3 sayfalarından en küçük kartlara kadar tüm belgelerin üstesinden gelir. U kağıt yoluna ek olarak dahil edilen özel düz kağıt yolu sayesinde plastikler, kartonlar, kalın ve hatta çok ince kağıtlar hiçbir sorun oluşturmaz.

Güvenilir tarama
Çift besleme engelleyici dedektörler güvenilir belge beslemeyi sağlarken, çeşitli ilave özellikler kesintisiz, gözetimsiz taramaya imkan verir. Metin Yönü Algılama, Otomatik Kağıt Boyutu Algılama, Eğrilik Düzeltme ve Boş Sayfa Atlama özellikleri sayesinde inanılmaz sonuçları tarayıcının başında beklemeksizin elde edebilirsiniz. Yeni ‘Hızlı Düzetlme Sistemi’ olabilecek hatalardan sonra hızla taramaya devam eder.

En yüksek görüntü kalitesi
600 dpi'ye kadar bir optik çözünürlükle en ince görüntü ayrıntılarını yakalayın. 3 hatlı CMOS sensörü renk lekesi sorununu ortadan kaldırırken, renk kalitesini geliştirir. Özel bir 3D renk düzeltme işlevi, renk bilgilerini orijinaline sadık kalarak yeniden üretir. Soluk metin veya koyu arkaplana sahip, güç taranan belgelerin okunaklılığını metin algılama ve siyah beyaz kontrast özellikleriyle optimize edin. 'Delgeç izi kaldırma' işlevi, klasörlerde saklanan belgeler taranırken siyah noktaları otomatik olarak beyaz yapar.

Güçlü, zaman tasarrufu sağlayan yazılım
DR-5010C, çok çeşitli uygulamalara çok yönlülük getiren, bunun yanında renk kalitesini ve genel kullanım kolaylığını optimize eden CapturePerfect yazılımıyla birlikte gelir. Adobe® Acrobat® Standard'ın eklenmesi, arşivleme veya paylaşma amacıyla içinde metin aranabilen PDF dosyaları oluşturmanızı sağlar.

İsteğe Bağlı Damgalayıcılar
Öne baskı için isteğe bağlı Canon Damgalayıcı 50F ile veya arkaya baskı için isteğe bağlı Damgalayıcı 50B ile taranan belgelere veri ekleyin. Benzersiz damgalama teknolojisi imzalar, damgalar ve siyah, kırmızı veya mor logolar gibi bit eşlem görüntüleri basar. Sayılar, kodlar, adlar, tarihler ve saatler de eklenerek, taranan tüm belgelerin tamamen denetlenmesi ve kimlik denetimi yapılması sağlanabilir. Lütfen, İsteğe Bağlı Damgalayıcı'nın 1 Kasım 2005'e kadar piyasaya sürülmeyeceğine dikkat edin.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR