Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-6030C

CANON DR-6030C

Canon DR-6030C Doküman Tarayıcı ile ultra kompakt yüksek hızlı A3 boyutlu mükemmel bir güvenilirlik ve esneklik sunar.

Merkez ofis veya şubelerde ya da servis büro hizmetleri için ideal bir cihazdır.
Özellikler
Ultra kompakt A3 üretim tarayıcısı
Yüksek hızda renkli tarama (60 ppm dikey / 80 ppm yatay)
Gelişmiş görüntü iyileştirme özellikleri
Yüksek güvenilirlikteki kağıt besleme sistemi
Sınıfında lider enerji verimliliği
Ciltli dokümalar için Flatbed 101 Ünitesi
Kofax VRS birlikte verilir
Güvenilir, yüksek kalite tarama için kompakt A3 boyutlu tarayıcı.
Kompakt ve ergonomik olarak tasarlanmış imageFORMULA DR-6030C tarayıcı, iş akışını hızlandırır ve geniş bir medya yelpazesinde hızlı ve kusursuz A3 renkli tarama ile verimliliğini yükseltir.

Olağanüstü hız ve verimlilik
DR-6030C modelinin yüksek renkli tarama hızı ile yoğun çalışma ortamlarındaki verimlilik kısa sürede bitecek. Canon’un gelişmiş 3 hatlı CMOS CIS sensör teknolojisi ve JPEG sıkıştırılmış görüntü dosyası aktarma işlemi, renkli tarama hızını 80 ppm değerine (yatay için) yükseltir.

Kompakt tasarım
Kurumsal ofis departmanları veya sınırlı masaüstü alanına sahip daha küçük şubeler için ideal olan DR-6030C, A3 boyutlu tarayıcılar arasında en kompakt olanlar arasındadır. Tarama oparatörleri, modelin önden belge besleme ve çıkış tasarımını kolay ve rahat kullanım açısından çok beğenmektedirler.

Mükemmel performans ve üstün görüntü kalitesi
Defalarca taramadan sonra bile DR-6030C modelinin yakaladığı görüntü kalitesi mükemmeldir. Metin geliştirme ve koyu ya da desenli arka planı kaldırma için tasarlanmış üç özel moduyla DR-6030C, optik tarama ve okuma (OCR) uygulamaları veya otomatik veri alma için en iyi duruma getirilmiş temiz ve okunaklı görüntüler üretir. Otomatik Renk Algılama,Otomatik Boyut ve Eğrilik Düzeltme, Metin Yönünü Düzeltme ve Özel Renk Filtreleme gibi ek özellikler görüntü kalitesini ve tutarlılığı daha fazla artırmaktadır.

Sorunsuz kağıt kullanımı
Pazar lideri selefi DR-5010C ile aynı güvenilir kağıt besleme sistemi üzerine geliştirilen DR-6030C günde 10.000 taramayı güvenilir bir şekilde işlemden geçirebilir. Yüksek hassasiyetli silindir sistemi, A3 boyutlu medya ve plastik kartlardan, 3 m uzunluğundaki belgelere kadar geniş bir belge yelpazesinin sıkıştırmadan taranmasına olanak sağlar. Seçilebilir düz kağıt geçiş yolu, 546 g/m2 kalınlığına kadar olan belgeleri taramayı kolaylaştırır.

Lider enerji verimliliği
Sınıfının en tasarruflu ürünü olan DR-6010C tarayıcı, tarama sırasında sadece 46W'lık güç harcayarak daha az harcamanıza ve daha fazla çevre dostu olmanıza yardım eder.

Güçlü Yazılım
DR-6030C ürünü özel entegrasyonların kolayca yapılabilmesi için Canon’un CapturePerfect ve CapturePerfect Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) ile birlikte gelir. Kofax VRS – sektörün önde gelen görüntü işleme yazılımı – görüntü kalitesi güvencesi de içermektedir.

Düz yatak seçeneği
DR-6030C, ciltli belgeleri taramak için isteğe bağlı Flatbed 101 ile uyumluluğu sayesinde ekstra kullanım esnekliği sağlar.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR