Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı DR-G1100

CANON DR-G1100

Kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış yüksek hızlı sağlam bir tarayıcıya ihtiyacınız varsa, o Canon DR-G1100 Hızlı Doküman Tarayıcıdır....


Özellikler
Yüksek hızlı renkli tarama- 200 ve 300 dpi çözünürlükte dakikada 100 sayfa
Önden beslemeli kullanıcı dostu tasarım
500 sayfa doküman besleme
Enerji tasarrufu sağlayan hızlı ısınma süresi
Gelişmiş görüntü işleme
Sağlam - günde 25.000 tarama ile aralıksız çalışma
Ürünle Birlikte Gelen Capture Perfect Yazılımı

Ayrıntılı Bilgi

Tüm gereksinimlerinizi karşılayan üretkenlik
DR-G1100, renkli ve siyah beyaz tarama yaparken şaşırtıcı bir hızla dakikada 300 dpi çözünürlükte (A4, Dikey) 100 sayfa tarar. Özel yerleşik görüntü işleme birden fazla görüntü işleme fonksiyonu seçildiğinde bile en yüksek hızlara erişir.

Kullanıcı duyarlı tasarım
DR-G1100'ın önden beslemeli tasarımı, belgeleri oturduğunuz yerden zahmetsizce yüklemenize, beslemenize ve teslim almanıza imkan verir. Ayrıca, kontrol paneli ve iş düğmeleri göz seviyesinde kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Esnek ve son derece verimli
Faturalar, teslimat notları, raporlar, grafikler – iş hayatında her gün kullanılan pek çok belgeden bazıları. DR-G1100 verimliliği arttırıp kağıt iş yükü maliyetlerini azaltarak, bunların tümünün altından rahatça kalkar. Otomatik A3 besleyici, 500 yapraklık bir deste alabilir ayrıca 3 farklı kağıt besleme modunu destekler. Sağlam besleme mekanizması karma belgeleri kolayca besler ve ayırır. Bir hata yaşandığı nadir anlarda ise, ultrasonik çift besleme algılama sensörü, sorunun anında çözümü konusunda derhal kullanıcıyı bilgilendirir. DR-G1100 güçlü çevre dostu özelliklere de sahiptir ve sınıfında üst seviye enerji verimli tarayıcılarından biridir.

Gelişmiş görüntü işleme
Otomatik Renk Algılama, Metin Yönü Tanıma, Otomatik Kağıt Boyutu ve Eğrilik Düzeltme gibi birçok güçlü özellik üstün kalite ve verim sağlar.

En zorlu iş yükleri için üretildi
DR-G1100 en zorlu işlerinizi yüklenmek üzere tasarlanmıştır ve günde 25.000 taramalık önerilen günlük aralıksız çalışmanın altından güvenle kalkar.

Birlikte verilen yazılımlar ve seçenekler
Canon’un CapturePerfect yazılımı DR-G1100 ile birlikte gelir. Ayrıca Capture Perfect Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) ile kolayca sisteminize entegre edebileceğiniz size özel bir çözüm elde edebilirsiniz.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Halilrıfatpaşa Mahallesi Arel sokak no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ / İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR