Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı Flatbed Scanner Unit 101

CANON Flatbed 101

Canon Flatbed Scanner Unit 101 USB kablosu ile kolayca bağlanabilen isteğe bağlı Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çok sayıda Canon DR-serisi ...

Kitap, dergi, pasaport gibi cilti belgeler için idealdir ve aynı kategorideki ürünlere göre %50 daha fazla verimlilik sağlar. Özel kapağı ile ortam ışığı kontrolü ayarlanabilir ve yüksek hızlı, yüksek çözünürlüklü (1200 dpi)tarama yapılabilir.
Özellikler
Birçok imageFORMULA tarayıcı ile uyumluluk
Taramalarda %50'ye kadar daha fazla verimlilik
Özel ortam ışığı engelleme modu ile kapak açık tarama
Farklı boyut belgeler için ayarlanabilir kapak
Görüntü işleme, yüksek kaliteli 1200 dpi tarama
Kusursuz ikili tarama ile tek belge oluşturma


Ayrıntılı Bilgi

Kolay bağlanma, sorunsuz çalışma
Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çok sayıda Canon DR-serisi tarayıcıya bağlanarak otomatik belge besleyiciyle taranamayacak belgelerden kolay, çok yönlü görüntü alma sağlar. Kitap, dergi gibi ciltli ya da hassas belgeleri taramak için son derece ideal olan düz yatak tarayıcı, yüksek hızlı ve yüksek çözünürlüklü tarama için ideal bir seçenek sunar. Çeşitli Canon tarayıcılarla kullanılmak üzere ofis içinde kolayca taşınabilen aygıt, gerek duyulmadığında katlanıp kaldırılarak alandan tasarruf sağlar.

Birçok model için uygun
Düz yatak tarayıcı, USB üzerinden hemen hemen tüm Canon DR-serisi tarayıcılara bağlanarak çok yönlülük sağlar, standart Canon tarayıcınızda arada bir duyulan düz yatak tarama ihtiyaçları için mükemmeldir.

Daha fazla verimlilik
Yüksek hızlı Canon tarayıcılara bağlanan Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, daha fazla verimlilik sağlar. Bir A4 sayfasının 3 saniyeden kısa sürede tarayabilme hızıyla, birçok benzer düz yatak tarayıcıya göre zamandan %50 tasarruf sağlar. Legal boyuta (216 x 356mm) kadar, ayrıca pasaport veya kartvizit gibi küçük belgelerle de tarama yapabilirsiniz; farklı belgeleri hızlı ve uygun maliyetle taramanız gerekiyorsa, son derece idealdir.

Kolay, kapak açık tarama
Özel ortam ışığı engelleme modu ile tarayıcı kapağı açık ya da kapalıyken aynı yüksek kaliteli görüntüler elde edilir. Bu özellik, geniş hacimli işleri kısa sürede taramanız gerektiğinde verimliliği artırır.

Etkileyici görüntü kalitesi
Düz yatak tarayıcı, mükemmel görüntü kalitesi için 1200 dpi değerinde yüksek optik çözünürlüğe sahiptir. Aynı zamanda DR serisi belge tarayıcılarda bulunan Otomatik Renk Algılama, Otomatik Boyut Algılama, Eğrilik Düzeltme ve Metin Yönü Tanıma gibi çok sayıda görüntü işleme özelliğinden faydalanır. Belgenizi düz yatak ünitesine yerleştirin ve tarayıcıyı çalıştırın; her tarama işleminde mükemmel sonuç elde edin.

Tek sürücü, iki tarayıcı
Canon DR-serisi tarayıcılar ile Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101 arasındaki arabirim sayesinde, kullandığınız tek sürücü ile DR-serisi tarayıcıdan ve düz yataktan tarama yapabilirsiniz. Kullanıcılar, birden fazla formatı tek bir belge dosyası olarak tarayarak belgelerini daha etkin ve daha verimli bir şekilde düzenleyebilirler.

Çevreci özellikler
Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101, çalışmak için daha az güç gerektiren ve maliyetleri azaltan ENERGY STAR gereksinimlerine uygundur.
* İsteğe bağlı Düz Yatak Tarayıcı Ünitesi 101; imageFORMULA DR-2010C, DR-2510C, DR-3010C, DR-4010C, DR-6010C, DR-6050C, DR-7550C ve DR-9050C ile uyumludur.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR