Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı P-150

CANON P-150

Canon P-150 Doküman Tarayıcı sektörün en hızlı taşınabilir A4 çiftyüz doküman tarayıcısıdır. Canon P-150 Ofiste ya da ofis dışında son derec...

Sınıfının lideri, 20 sayfa otomatik besleyiciyle birlikte yüksek hızlı çiftyüz 30ipm, tekyüz15 ppm toplu tarama olanakları sunar. Özellikler
Çiftyüz 30 görüntü, tekyüz 15 sayfa tarama hızı
Küçük ve hafif taşınabilir tarayıcı
Dahili yazılım sayesinde gerçek Tak-Çalıştır özelliği
USB tabanlı güç besleme
20 sayfalık ADF ile toplu tarama
Gelişmiş görüntü iyileştirme
Çoklu platform uyumluluğu; Windows / Mac / Linux sürücü

Ayrıntılı Bilgi

Sektördeki en kompakt ve portatif A4 çiftyüz tarayıcı
Hafif gövdesi ve son derece az yer kaplayan yapısı ile P-150, alanın kısıtlı olduğu küçük ofisler ve ev ofislerinin yanı sıra sürekli seyahat eden ve ofis dışında belge tarama ihtiyacı duyan yöneticiler için son derece idealdir.

Verimlilik için kolay kullanım
P-150 kullanıcılar için zamandan tasarruf sağlar ve daha hızlı iş yapabilmelerini mümkün kılar: Çiftyüz 30 görüntü, tekyüz15 sayfa hıza kadar tarayabilir. Sınıfının lideri P-150 aynı zamanda 20 sayfa otomatik belge besleyiciyle toplu taramaları hızla yapılabilir. Taşınması son derece kolay olduğundan kuruluşlar, ofis dışındaki çalışanları için taranan dokümanlar ile iş akışlarını uzaktan kolayca başlatabilirler. Bu;sözleşmeler, başvuru formları, satın alma siparişleri, fatura ve komisyon talebi gibi önemli belgelerin hızla işleme koyulmasına yardım ederken verimlilik konusunda avantajlar ve maliyet tasarrufları sağlar.

Küçük ofis ya da ev ofis ortamı için mükemmeldir.
P-150, az yer kaplayan yapısı ve şık tasarımı ile SOHO ortamlarında da ev ortamı ile aynı olanaklar sağlanır. CaptureOnTouch yazılımı ile tarama yapmak herkes için son derece kolaydır.

Seyahat eden yöneticiler için idealdir
Başka hiçbir tarayıcı çantaya ya da dizüstü bilgisayar çantasına bu kadar düzgün bir şekilde sığmaz ve USB tabanlı güç besleme ile kullanıcının AC adaptör taşıması gerekli değildir, ayrıca elektrik prizine ihtiyacı yoktur. Taramaya başlamak için tek yapmanız gereken P-150'yi dizüstü bilgisayarınıza takmaktır. Dahili CaptureOnTouch lite yazılımı ile yöneticiler, ofis dışında herhangi bir sürücü ya da yeni uygulama kurmadan başka bilgisayarlardan tarama yapabilir.

Gelişmiş ve sezgisel görüntü işleme
Hassas 600dpi sensör mükemmel görüntü kalitesi sağlar; Otomatik Renk Algılama, Otomatik Kağıt Boyutu Algılama, Eğrilik Düzeltme, Metin Yönü Algılama ve Boş Sayfa Algılama gibi zengin özelliklerle yüksek tarama kalitesi ve verimliliği elde edilir.

CaptureOnTouch ile kolay tarama
Canon CaptureOnTouch yazılımı, e-postaya tarama veya masaüstüne tarama gibi rutin işler için tek dokunuşta işlem yapma gibi özellikleriyle kolay ve verimli tarama sağlar. Kullanıcı aynı zamanda cloud tabanlı Evernoteuygulamasını kurarak web sayfalarına her yerden, kolay ve hızlı bir şekilde bilgi yükleyebilir.

Kolay bağlanabilirilik
P-150, dahili TWAIN ve ISIS standart sürücüleri sayesinde çok sayıda farklı görüntüleme uygulamasıyla arabirim sağlar. P-150 ayrıca Kofax Virtual Rescan (VRS) sertifikalı ve kullanıma hazırdır.

Kolay dosyalama ve erişim
Canon CaptureOnTouch yazılımı ve BizCard Reader gibi bütünleşik uygulamalar ile kullanıcı, kartvizit tarayabilir ve doğrudan kişiler listesine alabilir. PaperPort, elektronik dosyalar için daha iyi dosyalama, yönetim ve ulaşım sağlar.

Deep Green uyumluluğu
USB Gücü ve düşük 5W güç tületimiyle P-150, çevre dostu bir üründür. Enerji verimliliği ENERGY STAR uyumluluğunu kolayca sağlar ve çalışmak maliyeti daha düşüktür.

Mükemmel görünümlü modern tasarım
Son derece modern, siyah saten görünümlü kaplaması ile P-150 oldukça şık görünüme sahiptir.

Çoklu platform uyumluluğu
P-150, bütünleşik Mac TWAIN sürücüsü ve Mac için CaptureOnTouch yazılımı sayesinde Mac sistemleri ile de uyumludur. Açık mimari tercih eden kuruluşlar için SANE uyumlu Linux sürücü de bulunmaktadır. Bu sürücü Canon yazılım destek sitesinden yüklenebilir.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR