Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Canon Tarayıcı

Canon Tarayıcı ScanFront 300

CANON ScanFront 300

Canon ScanFront 300/300P tarayıcı Şık ve dayanıklı tasarımı, aygıtı yoğun ofisler ve müşteriyle yüz yüze ortamlarda için ideal hale getirir....

Verimliliği artırmak ve bilgi paylaşımını kolaylaştırmak için tasarlanan hızlı, kompakt, renkli bir ağ tarayıcı.

Özellikler
Kompakt, şık tasarım
Belge tarama ve birden fazla hedefe gönderme
Sezgisel renkli dokunmatik ekran ile kullanıcı dostu işletim
Çeşitli gelişmiş güvenlik özelliği
Kolay uzaktan yönetim ve ağ entegrasyonu


Ayrıntılı Bilgi

Yerden tasarruf sağlayan tasarım
ScanFront 300/300P cihazının kullanımı ve yönetimi kolaydır, ayrıca kendi sınıfındaki en az yer kaplayan cihaz olduğu için ofisinizin hemen her yerine yerleştirebilirsiniz. Şık ve dayanıklı tasarımıyla ve görüntü iyileştirme teknolojileri ile müşteri hizmet noktaları için ideal bir cihazdır.

Verimliliği artırın
ScanFront 300/300P, bir dakikada tekyüz 30 sayfa ve çiftyüz 60 görüntü verimli tarama hızıyla iş akışlarını hızlandırır ve maliyeti azaltır. Ofis çalışanları belgeleri bir kerede birden fazla hedefe gönderme dahil hızlı ve güvenli bir şekilde çeşitli hedeflere göndererek zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Kullanıcı dostu çalışma
ScanFront 300/300P kullanıcılarına basit ve rahat bir kullanım sınar. Geniş ve yüksek çözünürlüklü ekran ile menülerde hızlı ve kolay bir şekilde gezinmek mümkün olurken kişiselleştirilmiş fonksiyon tuşları hızlı ve doğru tarama sağlar.

Yüksek güvenlik
Gelişmiş güvenlik özellikleri ile kritik belgeler kontrol altında tutulabilir. Güvenli kullanıcı kimlik denetimi ve parmak izi tanıma (yalnızca ScanFront 300P), kurumsal ağa izinsiz erişimi engeller. Daha fazla koruma için bireysel kullanıcıların belirli tarayıcı özelliklerine erişimini sınırlandırabilirsiniz.

Kolay uzaktan yönetim
ScanFront 300/300P ağ tarayıcılarının yerleştirilmesi ve yönetilmesi kolaydır, üstelik BT masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur. Ağa tarayıcıyı eklemek için ilave donanım veya yazılım gerekli değildir. BT yöneticileri, basit bir web arayüzü veya aynı anda ScanFront Yönetim Aracı ile bağlı birden fazla cihazı uzaktan güncelleyebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilir.

Kusursuz entegrasyon
Özelleştirilmiş dizin adı ve görüntü dosyası adlandırma ile dosya sınıflandırma ve dosyalara ulaşım daha kolaydır ve belge yönetimi sistemleri ile entegrasyon oldukça basittir.

Sorunsuz tarama
Düz kağıt yolu ve sağlam besleyiciyle, farklı ağırlık ve boyutlardaki belgeleri aynı anda ve güvenli bir şekilde tarayın. ScanFront 300P'deki ultrasonik çift besleme sensörü aynı anda çift belgenin taranmasını engeller.

Çevre dostu
Benzer ürünlerden %70 daha az enerji tüketen ScanFront 300/300P, şirketinizin enerji tüketimini azaltma hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Eşsiz ve Kolay Uyarlama
Yazılım Geliştirme Paketi (SDK) ScanFront Ağ Tarayıcısıyla eşsiz tarama çözümlerinin geliştirilmesi için kullanılabilir. Canon İş Çözümleri Geliştirici Programı (BSDP)'ndan daha fazla bilgi edinilebilir.

Tasarruf ettiren enerji verimliliği
DR-2020U Energy Star uyumludur ve ayrıca bağlı olduğu bilgisayar üzerinden açılıp kapatılabilir.

 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Veri Gizliliği
Emniyettepe mah. Ahi Kent Villaları Sadabad Sok. No:17
34060 Eyüpsultan/İstanbul
İletişim & Adres Bilgileri

TR