Canon Partner , Oracle Gold Partner
 

Fujitsu Ürünleri

Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK U772

LIFEBOOK U772

İş seyahatlerine çıkanlar veya ofiste çalışanlar için idealdir. Bu şık ve tam özellikli benzersiz notebook, olağanüstü küçük boyut faktörünü çerçevesiz ekranla birleştirir ve yalnızca 1,4 kg ağırlığındadır. Artırılmış pil ömrü, yüksek tepki kabiliyeti ve gelişmiş güvenlik özellikleri ihtiyacınız olan mobiliteyi size sunar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK AH532 RUBY

LIFEBOOK AH532 RUBY

Yüksek çözünürlüklü parlak veya yansıma engelleyici LCD ekran seçeneğine ve farklı renk seçeneklerine sahip olan Fujitsu LIFEBOOK AH532, kişisel ihtiyaçlarınızı mutlaka karşılar. Ayrıca, entegre WLAN, Bluetooth® ve isteğe bağlı olarak dahili 3G/UMTS ile her an, her yerde çalışabilirsiniz.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK AH552/SL

LIFEBOOK AH552/SL

Fujitsu LIFEBOOK AH552, geniş ekranlı bir notebook olmasına rağmen yalnızca 2,2 kg ağırlığındadır ve ekstra ince tasarımı olağanüstü güçlü performansı içinde barındırır. Şık alüminyum kapağın kibar siyah ve göz alıcı kırmızı renk seçenekleri mevcuttur.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK E733

LIFEBOOK E733

LIFEBOOK E733, mobil veya ofis tabanlı çalışma için hafif ve tam donanımlı ideal notebook'tur. 1,7 kg ağırlığındaki bu notebook küçük boyut faktörü, 33,8 cm (13,3 inç) ekranı ve premium özellikleriyle mobilite ve kullanım kolaylığı arasındaki üst düzey dengeyi kurar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK E743

LIFEBOOK 743

Cazip ve tam donanımlı bir notebook arıyorsanız LIFEBOOK E Line'ın bir üyesi olan Fujitsu LIFEBOOK E743 ilk tercihiniz olmalı. 35,6 cm (14 inç) ekranı, 1,9 kg'lık hafif ağırlığı ve tam arabirim seti ofiste, toplantılarda veya iş seyahatlerinde maksimum rahatlık sağlar. Ayrıca üst düzey güvenlik özellikleri, şirket verilerinizin her zaman güvende kalmasını garanti eder.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK E753

LIFEBOOK E753

Günlük işlerinizde size destek olacak üstün özelliklere sahip hafif bir notebook'a ihtiyacınız varsa Fujitsu LIFEBOOK E753 doğru seçimdir. 39,6 cm (15,6 inç) parlak ekrana, çeşitli arabirimlere ve yüksek güvenlik özelliklerine sahip bu modüler notebook, ofisinizde tam bir rahatlık ve esneklik sağlar. Ayrıca ince boyut faktörü sayesinde ortalama iş notebook'larından 1 cm daha ince ve %20 daha hafiftir.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK P772

LIFEBOOK P772

Hafif ve tam özellikli LIFEBOOK P772, sık sık seyahat edenlere hareket halindeyken esneklik ve mobilite için doğru bir denge sunar. Entegre modüler yuvaya sahip ilk seyehat notebook'tur. Yuvaya takılabilen patentli projektör seçeneği, rahatça iş sunumları yapılmasını sağlar. Ayrıca çekici, küçük boyut faktörlü ve renk seçeneği sunar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK UH552

LIFEBOOK UH552

Küçük boyut faktörü, yansıma engelleyici ekran ve 1,6 kg ağırlığıyla UH552 size gelişmiş mobilite sunar. Uzun pil ömrü ve yüksek tepki kabiliyeti, her durumda verimli çalışabilmeniz için geliştirilmiş rahatlık sağlar. Çekici alüminyum muhafaza ise dikkatleri üzerine çeker.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK UH572

LIFEBOOK UH572

Şık ve ultra ince,her durumda verimli çalışmak için ideal seçimdir. Küçük boyut faktörü, yansıma engelleyici ekranı ve 1,6 kg ağırlığı daha fazla mobilite sağlar. İnce tasarım, zarif görünüme sahiptir
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK E782

LIFEBOOK E782

LIFEBOOK E782, geniş ekranı ve kullanışlı arabirimleriyle ofiste ihtiyacınız olan tüm rahatlığı sunar. Yola çıktığınızda ise ikinci bir pil veya sabit sürücü takabileceğiniz modüler yuva, size daha fazla pil ömrü veya depolama alanı vererek esnekliğinizi artırır. Buna ek olarak, sağlam magnezyum kapak daha fazla dayanıklılık sağlar.
Fujitsu Ürünleri CELSIUS H720

CELSIUS H720

CELSIUS H720 sayesinde hiçbir şeyden fedakârlık etmeden iş istasyonunuzu her yere yanınızda götürebilirsiniz. Intel® Core™ i7 Extreme işlemcisi, Windows 8, yüksek performanslı grafik kart seçenekleri ile CELSIUS H720 daimi ve güçlü bir yol arkadaşı olarak dikkat çekiyor.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK S782

LIFEBOOK S782

HD ekrana ve çeşitli kullanışlı arabirimlere sahiptir , ofiste çalışırken daha fazla rahatlık sunar. Seyahatlerde ise ikinci bir pil veya sabit sürücü takarak pil ömrünü veya depolama alanını artırabilirsiniz
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK S792

LIFEBOOK S792

Ofis tabanlı veya mobil çalışma için hafif ve tam donanımlı bir notebook olan LIFEBOOK S792 1,6 kg ağırlığındadır bu notebook küçük boyut faktörü, yansıma engelleyici ekranı ve sağlam magnezyum kapağıyla mükemmel mobilite sunar. Ayrıca ikinci bir pil ya da isteğe bağlı, yuvaya takılabilen patentli projektör takabileceğiniz modüler yuva ile maksimum esneklik.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK T902

LIFEBOOK T902

T902, mobil çalışanlar için ideal, çok yönlü ve hafif Tablet PC'yi sunar. Bu dönüştürülebilir notebook, ekstra pil veya bellek takabileceğiniz modüler yuvasıyla maksimum rahatlık ve esneklik sağlar. Buna ek olarak, sağlam magnezyum kapak daha fazla dayanıklılık sağlar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK Q702

STYLISTIC Q702

STYLISTIC Q702, çok yönlülükten ödün vermeden yüksek performans arayan mobil profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Eklenebilir klavye seçeneği sayesinde bu hafif hibrid tablet PC'de içerik kolaylıkla üretilip tüketilebiliyor. STYLISTIC Q702'yi seyahat sırasında tablet olarak, ofiste ise klavyesini ekleyerek geleneksel bir dizüstü bilgisayar şeklinde kullanabilirsiniz. Ürünün ekranı hem kalem, hem de parmakla yapılan girişleri kabul ediyor. Mükemmel esneklik sunan ürün 4G/LTE özelliğiyle tablet görevi görür.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK STYLISTIC M532

STYLISTIC M532

Maksimum kullanılabilirlik için tasarlanmış olan ultra ince STYLISTIC M532, her yerde üstün üretkenlik sağlar. Bu son teknoloji ürünü Media Tablet PC iş uygulamalarınıza, veri ve şirket intranet'ine güvenli erişim sağlarken, hassas verilerinizi sızdırmalara ve yetkisiz erişime karşı korur. Ve işinizi tamamladığınızda, zengin multimedya özellikleri rahatlamanızı sağlar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK STYLISTIC M702

LIFEBOOK STYLISTIC M702

Gelişmiş iş devamlılığı ve mükemmel alan desteği için STYLISTIC M702 yarı-sağlamlaştırılmış tablet PC'yi tercih edin. Suya ve toza karşı dayanıklı olduğundan verilerinizi tüm çevresel koşullara karşı korur. Ayrıca, şirketin Sanal Masaüstü Altyapısı'na (VDI) entegrasyon sağlayarak, kurumsal exchange e-postanızı ve kişilerinizi güvenle yönetebilmenizi sağlar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK STYLISTIC Q572

LIFEBOOK STYLISTIC Q572

STYLISTIC Q572 mobil çalışanlar için mükemmel, hafif bir tablet PC'dir. İnce 820 g ağırlığında ve çok ince STYLISTIC Q572, Windows 8 işletim sistemiyle, mevcut BT altyapısıyla gelişmiş yönetebilirlik ve sorunsuz entegrasyon sağlar. Ayrıca, çok çeşitli kurumsal sınıf güvenlik özellikleri ile hassas ortamlarda veri korumasını arttırır.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOK P702

LIFEBOOK P702

Günlük iş ihtiyaçlarınıza yönelik çok yönlü ve hafif bir notebook olan LIFEBOOK P702, hareket halinde daha fazla üretkenlik için küçük boyut faktörüne, LED ekrana ve uzun pil ömrüne sahiptir. ShockSensor özelliği sabit diskinizi darbelere karşı korurken, magnezyum kapak ve çeşitli güvenlik özellikleri notebook'unuzun ve verilerinizin hem dışarıda hem de ofiste güvende olmasını sağlar.
Fujitsu Ürünleri LIFEBOOKS762

LIFEBOOK S762

Hafif,ofis tabanlı veya mobil çalışma için tam donanımlıdır. 1,8 kg ağırlığı ve yansıma engelleyici ekranıyla mükemmel mobilite sunar. Küçük boyut faktörü, daha fazla pil ömrüne sahiptir.
Fujitsu Ürünleri Oracle Spirabilia

Oracle Spirabilia

Kitap ve tarihi belgeler için sağlıklı, hijyenik profesyonel çözüm.
 
0 212 632 13 77 (pbx)
0 212 632 13 76
info@arsivistdizayn.com.tr
Halil Rıfatpaşa mahallesi Arel sok no:1
OKMEYDANI - ŞİŞLİ - İSTANBUL
İletişim & Adres Bilgileri

TR